Zakra App

„ W ciepłym blasku promieni słońca uczymy się siebie nawzajem”

„Czerwiec siadł na pierwszym miejscu, na kamieniu i machnął laską nad ogniem. Płomienie buchnęły wysoko w górę, śnieg szybko się stopił, ziemia się zazieleniła, drzewa wypuściły liście, zakwitło mnóstwo kwiatów, zrobiło się lato. A pod bukami, jakby kto nasiał białych gwiazdek. W oka mgnieniu zrobiły się z nich poziomki, szybko dojrzały. Zanim się człowiek obejrzał, był już istny czerwony kobierzec”
W naszym „ Promyczku „ cały czas działamy, powstają piękne prace. Każdy z nas cieszy się, że wszystko wraca prawie do normy. Nawet doszło do dużych zmian z czego jesteśmy zadowoleni. Wychodzimy na spacery, a że pogoda dopisuje, korzystamy z nich bardzo chętnie. Nawet w tym pięknym miesiącu jakim jest czerwie udało nam się skorzystać z imprez integracyjnych.
01.06.2021 – w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kędzierzynie- Koźlu została otwarta wystawa z naszymi pracami pod tytułem „ Kolorowy Misz Masz”. Wystawę można było oglądać przez cały miesiąc.
02.06.2021 – uczestniczyliśmy z grupą w czwartej edycji Targów Książki nad Odrą. Organizatorem targów była Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie- Koźlu oraz Gmina Kędzierzyn- Koźle. Podziwialiśmy twórczość Warsztatu Terapii Zajęciowej. „Promyczek” także przedstawił swoją twórczość rękodzielniczą. Miejskie Wodociągi i Kanalizacji w Kędzierzynie- Koźlu organizowały konkursy , w których braliśmy udział i w nagrodę dostaliśmy gadżety i super bidony.
15.06.2021 – pojechaliśmy do Wrocławia na musical „Skrzypek na dachu”. Byliśmy zachwyceni spektaklem. Wszyscy oglądaliśmy w skupieniu jak zaczarowani. Byliśmy pod wrażenie, grą aktorów. Razem z nami byli mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej ze Sławięcic oraz pracownik Zakładu Aktywności Zawodowej. Po spektaklu, obowiązkowy przystanek był w MC Donald’s. Naprawdę wróciliśmy do domów bardzo zadowoleni. Kierowca Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego bezpiecznie nas przewiózł do Wrocławia i z powrotem.
Jak my się cieszymy, że wreszcie możemy zasmakować normalności. Czekamy na lipiec i jego niespodzianki.

Sprawozdanie czerwiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content