Zakra App

„ W ciepłym blasku promieni słońca uczymy się siebie nawzajem”

W „Promyczku” czas upływa bardzo szybko i w świątecznej atmosferze. Chyba nie ma osoby, która nie czekałaby już na święta i choinkę. W zajęciach uczestniczymy bardzo aktywnie i chętnie. Każdy z nas bardzo lubi tutaj przychodzić. Niestety znowu wróciła pandemia i jest wprowadzonych trochę restrykcji. My jednak nie poddajemy się i nie tracimy przedświątecznych humorów.
06.12.2021 – W dniu tradycyjnych mikołajek obdarowaliśmy naszych przyjaciół świątecznymi ozdobami, które wykonaliśmy podczas terapii zajęciowej, przystroiliśmy choinkę i „Promyczek” przygotowaliśmy do Świąt Bożego Narodzenia. Mikołaj obdarował nas słodkim prezentem. Na imprezę mikołajkową otrzymaliśmy pomoc finansową ze Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie – Koźlu.
17.12.2021- obchodziliśmy wigilijkę , nie była taka bogata jak innymi laty, ale było bardzo rodzinnie. Zjedliśmy barszcz z krokietem, były słodkości. Jeden z naszych kolegów zagrał nam kolędy na akordeonie, a my mu wdzięcznie wtórowaliśmy. Łza się w oku zakręciła. Spotkamy się wszyscy dopiero po Nowym Roku.
Niech w 2022 roku świat będzie dla Was pełen ciepłą, radości i przyjaciół, a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Życzą uczestnicy i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy „ Promyczek”.

Sprawozdanie grudzień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content