Zakra App

„ W ciepłym blasku promieni słońca uczymy się siebie nawzajem”

„Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata”.
W kwietniu występuje duża zmienność pogodowa. Raz może świecić słoneczko i być 15oC, a na drugi dzień deszcz i chłodno. Kwiecień to czwarty miesiąc w roku. Ma 30 dni i wypada w Polsce w okresie wiosennym. Czy wiecie, że zaczyna się zawsze w ten sam dzień tygodnia co lipiec? 1 kwietnia obchodzimy Prima Aprilis i wtedy robimy sobie żarty, ale takie, które wywołują śmiech u drugiej osoby. My w „Promyczku” także 1 kwietnia popsociliśmy, ale jak zawsze cały miesiąc aktywnie uczestniczyliśmy w zajęciach.
07.04.2022 r. – odbyło się u nas śniadanie wielkanocne. Było bardzo uroczyście i wykwintnie. Od rana w kuchni się działo. Efekty były widoczne na stole wielkanocnym. Pięknie nakryte stoły, wiązanki wielkanocne oraz potrawy wielkanocne. Na sam widok dech w piersiach zatykał. Było przepysznie. Po śniadaniu był słodki poczęstunek.
Tego samego dnia odbył się również Kiermasz prac Wielkanocnych w zaprzyjaźnionej firmie a także mogliśmy wystawić prace w kilku urzędach w naszym mieście.
W tym miesiącu także więcej czasu już spędziliśmy na świeżym powietrzu. Każdy z nas także przygotowuje się do Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie rodziny. Tak to nam upłynął ten miesiąc.

Sprawozdanie kwiecień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content