Promyczek

„ W ciepłym blasku promieni słońca uczymy się siebie nawzajem”

Mamy wrzesień ! Niby lato, niby już powoli jesień. Jednak piękna pogoda nadal nas rozpieszcza. Dlatego pełną parą korzystamy z spacerów do lasu. Napawając się wspaniałą przyrodą i śpiewem ptaków. Uczestniczymy bardzo chętnie w terapii tworząc prace na nasze 25 lecie. Na pracowniach ceramicznej i witrażowej działamy pełną parą. Na innych pracowniach także dużo się dzieje. Odbywają się próby naszego programu artystycznego na tą wielką imprezę. Ćwiczymy i w ośrodku i jeździmy do hotelu Solidaris aby tam już na scenie wiedzieć jak się poruszać, grać i śpiewać. Powoli czujemy lekki stres, ale dajemy radę.
08.09.2022 – w tym dniu były przyjemności. Pojechaliśmy wszyscy do Opola na XXI Dni Osób Niepełnosprawnych i „ Jarmark Niezwykłości”. Tam wystawialiśmy nasze prace, ale też podziwialiśmy stoiska innych środowiskowych domów samopomocy i innych placówek. Była także „Spartakiada sportowa”, na którą została wybrana grupa promyczkowców by godnie nas reprezentować. Na czele stał pan Jurek wtórując nam „ Do boju”. Były występy i inne atrakcje. Bardzo nam się podobało, ale jak wiadomo trzeba wracać do domu.
30.09.2020 – „ Dzień Chłopaka” tego dnia wybraliśmy się do kina Helios na polską komedię „ Zołza”. Pośmialiśmy się tak,że aż nas brzuchy bolały. Po seansie poszliśmy tam gdzie misie uwielbiają do McDonalds .
Tak to zakończyliśmy miło ten miesiąc. Czekamy na kolejny miesiąc i nasze 25-lecie Jubileuszu Środowiskowego Domu Samopomocy „ Promyczek”.

Sprawozdanie wrzesień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content