Promyczek

„ W ciepłym blasku promieni słońca uczymy się siebie nawzajem”

Nadszedł luty wyczekiwany przez nas miesiąc. Wszyscy czekamy na ferie zimowe i na atrakcje, które pewnie panie terapeutki zaplanowały. Póki co ciężko pracujemy na pracowniach i bardzo chętnie uczestniczymy w zajęciach. Pogoda również dopisuje bardziej to początki wiosny niż trwającej zimy. Doczekaliśmy się ferii zimowych i sam początek już nam się podoba.
13.02 – całą grupą wybraliśmy się do Azot na basen „ Wodne Oko „, jak nam tego brakowało. Bardzo dawno nie korzystaliśmy z takiej atrakcji. Wypluskaliśmy się na maksa, było mokro i zabawnie.
14.02 – kolejny dzień atrakcji, Panie zorganizowały nam dyskotekę Walentynkową, którą prowadził nasz kolega DJ Patryk- szaleństwo co niemiara. Dla chwili złapania oddechu był słodki poczęstunek i napoje. Nie obeszło się również bez upominków, ceramicznych serduszek zrobionych na pracowni ceramicznej.
15.02 – dostaliśmy zaproszenie do Muzeum Ziemi Kozielskiej na teatrzyk „ O Kasztelanie Naczysławie” i trzech braciach Kozłach, a także na takie małe warsztaty plastyczne. Kolorowaliśmy kaligrafię, litery specjalnie zdobione. Bardzo nam się podobało.
16.02 – Wspomnień czar, starych zdjęć. W tym dniu przenieśliśmy się w czasie. Dzień był poświęcony na oglądaniu starych zdjęć promyczkowych , z wyjazdów, imprez, wycieczek. Mogliśmy cofnąć się w czasie i zobaczyć jak wyglądaliśmy i powspominać jak to kiedyś było i jak się pozmieniało. Dzień pełen pozytywnych wrażeń.
17.02 – Magiczny worek, poznaj co jesz. Czekał nas dzień pełen niespodzianek. Co za tym idzie musieliśmy próbować z zamkniętymi oczami różnych produktów, które zostały przygotowane na jadalni. Część z nich także sami przynieśliśmy. Nikt nie wiedział z nas czy trafi się komuś do spróbowania musztardę albo czekoladę. To był wielki znak zapytania. Tego samego dnia była zabawa „ magiczny worek” i trzeba było zgadnąć po dotyku jaki przedmiot wyjmujemy. Był to smakowity i niesamowity dzień.
20.02 – tego dnia zostało zorganizowane karaoke. Każdy mógł się wyszaleć śpiewając, a reszta pomagała. Było głośno i śmiesznie. Nie jeden z nas w tym dniu skończył z chrypką.
21.02 – Wyjazd na kręgle. Jak dawno nie byliśmy na kręglach, każdy czekał na ten dzień. Troszkę rywalizacji i dobrej zabawy. Czekamy na kolejny taki wyjazd.
22.02 – Dzień sportowy w „ Promyczku”. Nikt się nie spodziewał z nas, że w tym dniu na sali gimnastycznej będziemy mieli zorganizowane zawody sportowe. Były kręgle, slalom z przeszkodami, bieg z piłeczką, rzut woreczkami do celu i wiele innych konkurencji. Po całym dniu każdy myślał by usiąść i odpocząć. Ten dzień można zaliczyć do bardzo aktywnych.
23.02 – „Wodne Oko”- po raz kolejny pojechaliśmy na basen, bardzo nam się podobało.
24.02 – ostatni dzień był dniem kinowym. Byliśmy w kinie Helios na polskiej komedii „ Niebezpieczni dżentelmeni”. Było bardzo,zabawnie i śmiesznie.
Luty zakończył się bardzo pozytywnie i był pełen wrażeń.

Sprawozdanie luty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content