Promyczek

„ W ciepłym blasku promieni słońca uczymy się siebie nawzajem”

Drugim miesiącem w kalendarzu jest luty. Ma on 28 dni, a w latach przestępnych 29 dni. Rok przestępny jest to rok, który ma 366 dni zamiast 365, ma on na celu umożliwiać dopasowanie roku kalendarzowego z rokiem wyliczonym na podstawie obiegu Ziemi dookoła Słońca. Nazwa Luty pochodzi od określenia srogich mrozów jakie w tym miesiącu zazwyczaj występują. Jednak w tym roku 2024 luty nie był zbyt mroźny. W „Promyczku” dużo się dzieje, ponieważ ciężko pracujemy i tworzymy już ozdoby wielkanocne, a wiadomo, że czas leci bardzo szybko. W tym miesiącu nie było zbyt obficie jeśli chodzi o wyjazdy i inne spotkania.
08.02.2024- działo się działo, w tym dniu świętowaliśmy „ Tłusty Czwartek”. Były pączki i własnej roboty faworki. W kuchni aż wrzało tak praca szła, a pachniało w całym ośrodku.
14.02.2024- Walentynki, każdy z nas tego dnia postanowił założyć coś czerwonego i zrobiliśmy sobie wspólne walentynkowe zdjęcie. Również każdy otrzymał serduszko i walentynkę. Był także słodki poczęstunek przy kawie.
16.02.2024- w naszej placówce gościliśmy panie z Domu Dziennego Pobytu nr 5 „ Nasz Dom” na ceramicznym spotkaniu. Panie seniorki tworzyły piękne prace z gliny, zajączki, motylki, mydelniczki. Dzięki naszym terapeutką zapoznały się także jak szkliwić prace. Spotkanie było bardzo miłe.

Sprawozdanie luty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content