Zakra App

„ W ciepłym blasku promieni słońca uczymy się siebie nawzajem”

Polska złota jesień zawitała do „Promyczka”, aktywnie uczestniczymy w zajęciach. Póki jeszcze słoneczko ciepłem nas ogrzewa, wychodzimy na spacery do lasu i na tężnię. Tak upływa nam miło czas.
03.09.2021– ,,Sławięcice jakich nie znamy’’. Udaliśmy na wycieczkę do Sławięcic i zaraz po wyjściu z autobusu udaliśmy się do sklepu pana Herberta na lody. Właściciel zrobił nam niespodziankę częstując nas ciastem i opowiadając historię Sławięcic. Podziękowaliśmy za ,,ucztę’’ i udaliśmy się w kierunku folwarku. Po drodze zobaczyliśmy ruiny domu ogrodnika, następnie przedarliśmy się przez łąkę i przed naszymi oczami ukazał się pałacyk letni „Belweder”. Zachwytom nie było końca. Zobaczyliśmy również Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Kościół zrobił na nas największe wrażenie. Grupa, która uczestniczyła w wycieczce była zachwycona wyjazdem.
09.09.2021– Wyszliśmy do kina Helios na film ,,Lessi wróć ‘’. Historia najwierniejszego psa i jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego przyjaciela dwunastolatka Flo. Niestety los ich rozłączył. Mimo, że dwójkę dzielą setki kilometrów, chłopiec i zwierzę zrobią wszystko, żeby być razem. Film bardzo nam się podobał, ale i wzruszył.
30.09.2021– Odwiedziliśmy MC Donalds z okazji Dnia Chłopaka. Jak co roku z okazji ich święta organizujemy chłopakom niespodziankę. Tym razem był to MC Donalds. Bardzo miło spędziliśmy czas. Tak to nam zleciał ten miesiąc, bardzo przyjemnie. „Wrzesień ruszył przed siebie, pieszczotliwie dotykając dłonią pni drzew, które dzieliły się z nim swoją siłą i dobrą energią. Podziękował im za to wrześniowym uśmiechem, zostawiając za sobą srebrne niteczki babiego lata i obietnicą pięknej złotej Jesieni”.

Sprawozdanie wrzesień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content