Promyczek

„ W ciepłym blasku promieni słońca uczymy się siebie nawzajem”

Nadszedł listopad pogoda bywa różna, ale nam to w niczym nie przeszkadza. Chętnie wstajemy i jedziemy do naszego „Promyczka”. Ciężko pracujemy ponieważ wykonujemy dużo ozdób świątecznych oraz stroików. Jeszcze żyjemy naszym 25 jubileuszem.. Wspominamy jak było super i hucznie.
08.11.2022 – Środowiskowy Dom Samopomocy „ Promyczek” tego dnia został wyróżniony za udział w programie prewencyjnym „ Bezpieczeństwo Pracy w Małych Zakładach.
10.11.2022 – mieliśmy okazję zdegustować piękny tort, który dostaliśmy z Miejskich Zakładów Komunikacyjnych z okazji naszego jubileuszu. Tort zachwycał wyglądem.
10.11.2022 – w tym dniu także została zorganizowana licytacja naszych prac dla Bartoszka. Trzymamy kciuki i życzymy dużo zdrowia.
30.11.2022 – zorganizowaliśmy zabawę andrzejkową. Oczywiście zabawę poprowadził nasz DJ Patryk, bez którego impreza by się nie obeszła. Były tańce, karaoke, wróżby, gry i zabawy oraz słodki poczęstunek. Poprosimy o częstsze takie zabawy, bardzo nam się podobało. Tak to hucznie zakończyliśmy listopad i czekamy na grudzień miesiąc świąteczny i pełen uroku oby był śnieg.

Sprawozdanie listopad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content